Jump to content
×
×
 • Create New...

About This Club

SporToto için ürettiğimiz dosyalarımızın paylaşıldığı grubumuz davetlisiniz. Şans Yanımızda Olsun...
 1. What's new in this club
 2. Sevgili murat adaşım formülde hata yok anlatmak istediğini gayet net anladım neden hata yok diyorum söyliyim üst kısımdaki dizilim ile alt kısımda formül kuponun parçaladığımız için birbirine denk gelmediğinden dolayı 15 yakalasak bile kapalı kuponda formül kuponu parçalara ayırdığı için aralarda oluşan boşluklarda 15 i kaçırmaya sebep oluyor ama bu hata değil seçimleri doğru yaptığında yani çiftli seçimlerini eğer bankoların oturmuş ise alttaki kapalı dediğimiz formülde sadece 1 tane kolon tutacak bankolar oturdu kapalı alandaki 4 kolondan biri tuttu eğer üst dizilimde öncelikli seçim yani favori ve plase doğru yerdeyse 15 i bulur yok favori ve plase yer değişmiş ise 15 bulmaz ama bizim amacımız kuponun bedeli olan 864 TL yi 120 yada 240 TL ye düşürmek bu dosya bunu amaçlar sana 15 i garanti etmez ama seçimler doğru ise 14 garantidir.... aynı mantıkla bu dosya gibi 8 kupon değilde 16 32 64 kolon yaparak bahsettiğim açıklar kapatılabilir ama buda kupon parasının her seferinde x2 kat arttırmaktadır.... amacımız kupon bedelini düşürmek olmasaydı ben zaten bunu 64 hatta 128 kupon olarak yapardım buda kupon yatırma olayının altından kalkılmaz hale getirirdi.... deli gibi para basmak Spor Toto için mantık dışıdır bana göre çünkü ikramiye sabit değil bilen kişi sayısına bölünmekte düşünsene 2 bin TL kupon yatırmışsın yada 4 -5 bin ama çok bilen olduğunda 100 TL bile alamıyorsun o yüzden çok kupon yapmak pek mantıklı değil bana göre...
 3. Sevgili krizma77 bu dosyayı yapmıştım ben gerçi bu yorumuna geç cevap veriyorum ama youtube de Kim Korkar Spor Toto dan adlı videonun altında indirme linkide mevcut burda da paylaşmıştım yanlış hatırlamıyorsam...
 4. Sistemde şöyle bir hata fark ettim bütün tahminleriniz tuttuğu taktirde 14 garanti ya hani malesef 32 kolonun 15 inde bu 13 e düşüyor kapalı maçların formülünde bir hata var.görsel olarak gönderdiğim kombinasyonların kapalı maçlarında formürsel bir hata var.2 tanesinden şöyle örnek vereyim 1.örnek hani çitte seçenek olarak oynadığımız 5 maç var ya bunlar sistemde kombinasyon edilip 32 kolona dağılmış kombinasyonlarda bir problem yok bu 32 kolona dağılan kupondan 1.kolonundan bi örnek vereyim mesela...tahminlerimiz dogrultusunda 10 çifte oynadığımız maçların hepsi 1 geldi ve 1.kolonda hepsi 1 maçların ama 14 garanti gelmesi gerekirken bu 13 e düşüyor nedeni ise 13.sıradaki ve 14.sıradaki maçın 2 gelmesi yani 1.kolon şu sekilde oluşuyor 1-1-1-1-1-10-1-1-1-1-1-1-2-2-2 ama formülde 13. ve 14.sıradaki takım 10-1 olarak sıralı olduğu için 14 te şansa kalıyor 2 maçtan birinin 2 olması lazım 14 gelmesi için..bir diğer örnek verecek olduğum hata ise yine aynı şekilde 2.kolonda çifte olarak tahminde bulunduğunuz maçlarım kobinasyon edilmiş haliyle 2.kolondaki tahminlerimiz doğru lakin yine 13. ve 14.sıradaki formüssel hata sebebiyle 14 te şansa kaliyor 2.kolonda ise 13.sıradaki maçı 1 14.sıradaki maçı ise 2 oynadık ama 2.kolonda 13.sıradaki formüle dökülmüş sonuç 20 14.sıradaki sonuç ise 0 olduğu için 14 garantili sistem bu formülsel hata nedeniyle 13 e düşüyor ve bu 2 örnek dışında 13 tane daha kolon bu şekilde hatalı bununda tek çözümü kupon miktarını biraz daha artırmak gibime geliyor.
 5. Gayet başarılı bir uygulama hatta ücretli satılan 14 garantili formüllerden bile bi tık üstün diyebilirim sanırım kolon sayısının biraz fazla olmasından kaynaklanıyor bu durum.Deneme yaptım ve geçen haftaki tahminlerimden bjk ve fb 2 fire vermeme rağmen 13 verdi bu 2 maç tahminlerimde olan sonuçlar dahilinde berabere bitseydi eğer 15 veriyormuş , bjk 1 fb 0 a 2 tane 14 aynı şekide fb 2 bjk 0 bitseymiş yine 2 adet 14 varmış.bjk 1 fb 2 gelmesi durumunda ise 1 adet 14 varmış.ama ücretli bi şekilde sattıkları formül sistemi aynı tahmin ve bu 2 maçın fire vermesiyle 12 verdi.Sizin hazırlamış olduğunuz sistemde 15 gelme olasılığı daha yüksek gibi ama 3,6 kat daha ucuz yapıyor normal kupon bedeline göre tabi buda kolon sayısı 2 kat daha fazla olduğundan kaynaklanıyor sanırım ama 5 adet 12 ve 1 adet 13 fazla verdi aradaki farkı burdan fazlasıyla kurtarıyor zaten.Emeğinize sağlık murat bey.
 6. formül dosyası videonun altında linkte mevcut.
 7. (bu arada direkt video açıyo site) başında www olmadan linki ekliyorum .youtube.com/watch?v=Ukw5uJZLkOA&t=36s
 8. murat bey excel konusunda bilgilisiniz bu belli.sizden bir ricam olacak.uzun süredir spor toto oynuyorum ve youtube de bir arkadaşın matematiksel olarak 14 garantili 8-9 kat gibi kuponu ucuzlatan bir dosya paylaştığını gördüm. anladığım formüller doğru.sizden ricam bu formülleri excele yükleyerek biz sadece 15 maç hakkında örn:1-10-2-2-102- gibi tahminleri alt alta yazdığımızda yüklenen 14 garantili formülleri otomatik olarak uyarlama yapacak bir excel dosyası mümkünse. bu tür dosyalar piyasada para ile satılmakta. ancak almayı düşünmedim ve excel de çok bilgili olmadığım için bunu da yapamadım.youtube linkini ekleyeceğim video altında formül dosyası indirme linki paylaşmışlar.bu dosyayı excele uyarlamak mümkünse vaktiniz olduğunda yaparmısınız? teşekkrler...
 9. Version 2.0.0

  189 downloads

  Merhaba arkadaşlar daha önceki V1 dosyamız sitemiz veritabanın da yaşanan aksaklık sonucunda silinmişti bu dosyamızda mantık aynı bir kaç ilaveler ile gelişmiş halini bulacaksınız. Bol Şanslar Dilerim. TANITIM VİDEOSUNU EN ALTTA GÖREBİLİRSİNİZ. Listemizin olduğu seçimlerimizi yaptığımız alanımız. Oluşturulacak kolonların alanı güncellendi Test - Sonuç alanı Güncellendi. GENEL GÖRÜNÜM KULLANIM VİDEOSU KISA TANITIM.
 10. Gerçekten çok faydalı bir çalışma.Emek var sonuçta.Eğer bir gün tutarsa seni de görürüm sonuçta sayende kazanmış olacağım. senden ricam murat bey.100 kolonluk çalışmana test alanı ve çifte 10-12-02 kısmını da yaparsan daha kapsamlı ve güzel olacak bizler için daha verimli olacak. Karılan kolonların sonucunu görmüş olacağız. 100'lük çalışmadan bir şey çıkar diye düşünüyorum ben kendimce.
  Tebrikler emeğinize sağlık. Bayaa uğraştım hata bulamadım. yatırım getiri oranı oldukça başarılı. incelemeye devam edicem, birşey bulursam haber veririm.
 11. Version 1.0.0

  210 downloads

  Bu dosya ile Spor Toto kuponlarınızı formülleyebilirsiniz. 14 15 Yakalamaya biraz daha yaklaştık. 6 banko 6 ikili seçim 3 kapalı formül ile 14 15 yakalamak daha olası artık ayrıntılar alttaki videoda. Beğeneceğinizi umuyorum formülleme arayışımız bitti herkes kendi kuponunu formüllesin. 864 TL lik bir kuponu formüllediğinizde 8 kupon oluşur. İlk 4 kupon ile 432 TL lik kuponu formüllemiş olursunuz ilk 2 kupon ile de 216 TL lik kuponunuzu formüllemiş olursunuz.. İlk kupon ise 54 TL lik kuponun formüllenmiş hali olur... Bütçenize göre kupon oynayabilir formülleyebilirsiniz. yada bütçe kurtarmıyorsa 3 4 arkadaş birlik olup ortak oynayabilirsiniz. Herkese bol şanslar diliyorum.
 12.  

Important Information

Bu siteyi kullanarak, Terms of Use kabul etmiş olursunuz.